CAŁODOBOWY NUMER AWARYJNY

TELEFON: 506 79 79 79Champion - Pomoc drogowa

Assistance | Holowanie | Laweta

O firmie

Champion Pomoc drogowa

O nas

Firma Champion, której baza znajduje się w województwie małopolskim w Olkuszu prężnie rozwija się od 14 lat. Każdy z naszych pracowników posiada ogromne doświadczenie w pomocy naszym klientom. Dużym atutem jest to, że posiadamy własną wypożyczalnie samochodów oraz parking strzeżony, a wszystkie formalności można załatwić tuż obok w biurze.

Jako gwarancja profesjonalizmu posiadamy licencję na transport krajowy oraz ubezpieczenie OCP i OCH.

Champion szybka pomoc drogowa w Olkuszu
Pomoc drogowa w Olkuszu najlepsza

7/24

POMOC

Nie ważne czy potrzebujesz pomocy w dzień czy w nocy, w dni wolne od pracy czy święta – zawsze możesz liczyć na nasz szybki przyjazd! Nasza firma funkcjonuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu!

Olkusz

Dyspozycyjność

Niezawodny i doświadczony zespół jest gotowy, aby pomóc Ci w każdej sytuacji, bez względu na porę dnia czy nocy. Oferujemy holowanie i transport samochodów ciężarowych i osobowych, oraz maszyn. Jesteśmy Twoim zaufanym partnerem w Olkuszu. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 506 79 79 79.

Niezawodność

Pomoc drogowa Champion – niezawodny partner na drodze. Gwarantujemy Ci szybką reakcję i profesjonalizm w każdej trudnej sytuacji. Nasz doświadczony zespół nie tylko świadczy standardowe usługi holowania czy transportu samochodów, ale również realizuje nietypowe zlecenia. Jesteśmy gotowi, by pomóc Ci w każdym momencie. Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się, dlaczego jesteśmy Twoim zaufanym partnerem w Olkuszu.

Doświadczenie

Nasz zespół ma ponad 10-letnie doświadczenie w realizacji różnorodnych zleceń. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Oferujemy kompleksową pomoc drogową 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Kompleksowo obsługujemy wszelkie szkody, także z OC sprawcy.

Wyróżniamy się tym, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najniższą cenę i najlepsze warunki współpracy. Oprócz tego cechuje nas punktualność, duży zasób wykonywanych prac. Dla ułatwienia Klientom współpracujemy także z warsztatami mechanicznymi i blacharsko-lakierniczymi, a także jesteśmy w stanie wykonać drobne naprawy na drodze.

kompleksowa pomoc drogowa
Facebook
Tiktok